Kullanım Şartları

DÜĞÜN SEPETİN KULLANIM ŞARTLARIBu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan PERFECT BİLİŞİM REKLAM YAZILIM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sorumlu değildir. 

 

DÜĞÜN SEPETİN, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

DÜĞÜN SEPETİN işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

DÜĞÜN SEPETİN, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi DÜĞÜN SEPETİN ‘in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DÜĞÜN SEPETİN, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

DÜĞÜN SEPETİN bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, DÜĞÜN SEPETİN markası ve diğer markalar, www.dugunsepetin.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DÜĞÜN SEPETİN ‘in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

DÜĞÜN SEPETİN, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye girişlerinde tarafımızca düzenlenen yasal metinlerin bulunduğu sayfaları ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Yazışma başlat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim? 🙂