İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM 

 

İADE

Düğün Sepeti’nin 15 günlük bir iade politikası bulunmaktadır. Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 15 gün içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz hakkında [email protected] adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. Yalnızca bu e-posta adresine bildirilen talepler dikkate alınacaktır.

Ürününüz, tüm aksesuarları sağlam şekilde, orijinal ambalajında/kutusunda ve yapıştırılmış tüm etiketlerle birlikte kullanılmamış olmalıdır. Ürün teslim alındığındaki gibi olmalıdır. Ürün, satın alındığına dair makbuz veya satın alma işlemine kanıt olacak bir belge ile gönderilmelidir. İade edilen ürünler tarafımızca alındığında sizlere bilgi verilecektir. Ürünün politika koşullarını sağlamaması durumunda Düğün Sepetin para iadesini reddetme hakkını saklı tutmaktadır. İadenin onaylanması durumunda, ödeme 15 gün içinde hesabınıza iade edilecektir.

DEĞİŞİM 

Siparişinizin teslim alınmasından sonraki 15 gün içinde değişim yapılmaktadır. İade ile aynı koşulları geçerlidir. Bir ürünü değiştirmeniz gerekiyorsa, daha fazla yönlendirme için lütfen [email protected] adresine bir e-posta gönderin. Değişim ve iadelerde oluşacak olan tüm vergi ve masraflar müşteriye aittir. İade ve değişim kargo bedeli müşteriye aittir. Ürününüzü iade etmek ve değiştirmek için aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir:

Sırakapılar Mah. 1521 Sk. Kunarlıoğlu İş Merkezi No: 26 İç Kapı No: 1 Merkezefendi/Denizli

Düğün Sepetin ailesi, iade ve değişim sırasında postayla kaybedilen eşyaların sorumluluğunu kabul etmemektedir. İade ve değişim sırasında ortaya çıkabilecek kargo masrafları müşteriye aittir, Düğün Sepetin’den talep edilemez.

Yazışma başlat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim? 🙂